Referencje

Opinie Klientów

Michał
Michał
2023-06-26
Firma Design-It Krzysztof Jagusz zbudowała mi nowoczesną stronę, zintergrowaną z systemem do obsługi ofert nieruchomości. Mieliśmy wiele pomysłów co do tego jak ma wyglądać nasza strona i co chwilę wprowadzaliśmy jakieś zmiany. Było ich naprawdę bardzo dużo.... mimo to wszystkie nasze pomysły z wielką cierpliwością były analizowane i wdrażane bez zwłoki. Krzysztof Jagusz sprawuje piecze nad moimi firmami, rozwiązuje każdy napotkany przez nas problem, obsługuje nas z najwyższą starannością i oczekiwaną przez nas jakością. Firma Design-It Krzysztof Jagusz jest partnerem biznesowym, z którym warto rozpocząć współpracę bez obawy o jakość współpracy.
Piotr Górka
Piotr Górka
2021-07-13
Rewelacja!
Tomasz Kołomecki
Tomasz Kołomecki
2021-04-10
Usługa wykonana na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm!
Przemyslaw Rentflejsz
Przemyslaw Rentflejsz
2021-04-07
Pełna profeska, szybka realizacja projektu , mnogość pomysłów i rozwiązań. Szczerze Polecam
Diana Re
Diana Re
2021-04-06
Bardzo polecam! Świetne projekty, przejrzysta współpraca, bardzo dobry i sprawny kontakt, indywidualne podejście do Klienta, a przede wszystkim kreatywność i pomysłowość.
jakub
jakub
2021-03-31
Z firmą Design-it współpracujemy od 8 lat, realizowaliśmy różne projekty od tworzenia materiałów reklamowych, prezentacji produktowych, tworzenia stron dla nas jak i naszych klientów po pracę nad reklamą i pozycjonowaniem na stronach www oraz wiele wiele innych tematów. Współpracę oceniam na bardzo profesjonalną a na dodatek zawsze w pozytywnej atmosferze choć często nasze zlecenia są na wczoraj. Doceniam w firmie bardzo indywidualne podejście jak również energię w pracy w prowadzone projekty. Zwykle jesteśmy pod opieką Pana Jagusza i cenimy sobie jego elastyczność czasową jak i jego pracę kreatywną a nie lubimy sztampowych projektów. Podsumowując polecałem już usługi firmy Desing-it i nigdy nie było wstydu warto z nimi działać. Pozdrawiam cały zespół gorąco Jakub Sztylka Firma Pins
Buczas
Buczas
2021-03-30
Współpracuję z firmą od dawna i zdecydowanie każdemu mogę polecić usługi Design-it. Pełen profesjonalizm w każdym calu. POLECAM!
Joanna Lajstet
Joanna Lajstet
2021-03-21
Doskonała współpraca, profesjonalne doradztwo. Polecamy!
Kamil Ostrowicki
Kamil Ostrowicki
2021-03-20
Serdecznie polecam :)